Czego można oczekiwać po depilacji laserowej?

  Usuwanie niechcianego owłosienia jest cenionym zabiegiem estetycznym i popularnym zarówno wśród kobiet i mężczyzn. Ludzie w różnym wieku zgłaszają się do salonów kosmetologicznych, aby skorzystać z bezpiecznego i szybkiego zabiegu, jakim jest depilacja laserowa. Osoby, które stosowały takie sposoby jak golenie czy depilacja woskiem błyskawicznie zauważają różnicę i pozostają wierni depilacji laserowej wykonywanej na przykład za pomocą lasera Vectus.

Czego można oczekiwać po depilacji laserowej?

  Podstawową korzyścią wykorzystania do depilacji lasera Vectus jest niszczenie mieszków włosowych i przeciwdziałanie odtworzeniu włosa. Niezawodność tego urządzenia pozwala usunąć owłosienie z takich partiach ciała jak broda, uszy, szyja a także nogi, bikini, ramiona i plecy. Zaletą depilacji laserowej jest to, że jest wyjątkowo delikatna i skuteczna w porównaniu z innymi metodami i oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa (a o tym więcej tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html).

Podstawą do depilacji laserowej jest melanina we włosach, czyli barwnik włosów. Melanina pochłania światło z fal lasera, tworząc ciepło, które niszczy określone korzenie włosów. Decydując się na taki zabieg trzeba pamiętać żeby przed depilacją nie poddawać się promieniowaniu słonecznemu, ponieważ skóra nie powinna być opalona. Po odbyciu depilacji laserowej nie można wystawiać się na słońce nawet przez dwa miesiące.

  Osoby poddające się usuwaniu włosów laserem Vectus nie odczuwają przykrego dyskomfortu bólowego a tylko lekkie pieczenie. Nie występują reakcje alergiczne, co jest bardzo istotne dla dużego grona ludzi przychodzących do salonów kosmetologicznych. Ponadto skóra jest stale chłodzona, dzięki czemu podrażnienie skóry jest zminimalizowane.

Jaką metodę depilacji można uznać za skuteczną?

  Na rynku usług kosmetycznych często reklamowane jest stałe usuwanie włosów, ale proponowane metody pozwalają uzyskać jedynie redukcję owłosienia, ale nigdy nie można uzyskać trwałego usuwania włosów. Dlaczego tak się dzieje? Otóż po zastosowaniu usuwania włosów zwykłymi domowymi metodami po upływie krótkiego czasu "uśpione" korzenie włosów ponownie stają się aktywne i wymagają kolejnego usuwania.

  Diodowy laser Vectus jest nowoczesnym urządzeniem, dzięki czemu samodzielnie rozpoznaje poziom barwnika w skórze pacjenta i dokonuje ustawień konkretnie dla danej osoby. Emitowana wiązka światła dociera do zewnętrznej części włosa a następnie przenika do serca włosa, czyli macierzy niszcząc ją. Włos staje się martwy i nigdy nie odrasta, co sprawia, że depilacja laserem Vectus jest efektywna. Wystarczy powtórzyć taki zabieg od 3 do 6 razy, aby trwałe pozbyć się niechcianego owłosienia.

Zalety depilacji laserowej za pomocą lasera Vectus

  • Trwałe pozbycie się owłosienia z różnych partii ciała
  • Bez odczuwania bólu dzięki stałemu chłodzeniu
  • Potrzeba tylko kilka zabiegów, aby pozbyć się włosów
  • Krótki czas trwania zabiegu depilacji laserowej wystarcza kilka minut
  • Depilacja laserowa wykonywana jest przez doświadczonego kosmetologa
  • Laser Vectus może być zastosowany do każdego rodzaju skóry
  • Wyposażenie w czynnik Skintel pozwala zidentyfikować poziomu melaniny w skórze.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *