Depilacja laserem jest bezpieczna

W dzisiejszych czasach znaleźć kobietę, która ma owłosione nogi, graniczy z cudem. Nic dziwnego. Kobiece nogi całe pokryte włosami wyglądają bardzo nieestetycznie. Każda z pań na wiele sposobów walczy z tym problemem. Nogi, szczególnie w lecie, są wizytówką kobiet. Ciężko sobie wyobrazić panie w spódniczkach mini lub szortach z owłosionymi nogami. Wiele kobiet wybiera najprostszą drogę i swoje nogi goli zwykłą maszynką.m czasie Jest to zabieg krótkotrwały, który trzeba powtarzać co dwa dni. Usuwanie włosów z nóg przy pomocy depilatora lub wosku, nie należy do przyjemnych. Depilacja jest bardzo bolesna, podrażnia skórę, a nowe włoski wrastają się w skórę.

W ostatnim czasie bardzo modna stała się depilacja laserowa. Ten fakt nie dziwi, ponieważ zabieg przynosi upragnione efekty. Przede wszystkim depilacja laserem jest bezbolesna, czasami przez bardzo wrażliwe osoby, kojarzona z lekkim ukłuciem czy pieczeniem. Laser usuwa na stałe włoski, które są w stanie wzrostu. Aby na zawsze pozbyć się owłosienia z nóg, należy depilację laserową powtórzyć przez trzy lub cztery razy. Powtórzenie zabiegu jest konieczne, ponieważ laser nie usuwa włosków, które są w zalążku.

Depilacja nóg laserem jest bezpieczna i można ją stosować u osób nawet z wrażliwą skórą. Przed wykonaniem depilacji laserowej nie wolno korzystać z solarium przez minimum cztery tygodnie. Nie zaleca się także golenia nóg przez ten sam okres, ponieważ tylko wtedy podczas jednego zabiegu zostanie usunięta maksymalna ilość owłosienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

87 − 84 =