Depilacja laserowa – specyfikacja, przebieg zabiegu i dlaczego warto?

Z nadmiernym owłosieniem boryka się wielu mężczyzn, ale również i kobiet. Sprawcami tutaj są głownie problemy hormonalne lub predyspozycje genetyczne, jednak trzeba przyznać że jest to bardzo uciążliwy i kłopotliwy problem, który skutecznie potrafi odebrać pewność siebie. Bolesne zabiegi wyrywania owłosienia za pomocą wosku czy inne, bardzo nieprzyjemne metody depilacji mogą już spokojnie iść w zapomnienie, odkąd na rynku pojawiła się depilacja laserowa, raz na zawsze kończąca problem z nadmiernym owłosieniem! Depilacja laserem to same korzyści, dlatego warto zapoznać się z tematem.

Depilacja laserem - co warto wiedzieć?

Taka metoda depilacji istnieje na rynku stosunkowo niedługo, a już zdobyła mnóstwo zwolenników, i stała się najczęściej wybieraną formą pozbywania się zbędnego owłosienia w Polsce. Chcemy mieć  pewność, że raz usunięte owłosienie nie pojawi się na naszym ciele już nigdy, a depilacja laserowa jako jedyna daje gwarancję, że tak się stanie. Polega ona głównie na nakierowywaniu światła lasera na mieszki włosowe, które pod wpływem ciepła zostają zniszczone, dzięki czemu pozbywamy się raz na zawsze owłosienia.Na potrzeby kobiet i mężczyzn borykających się z problemem nadmiernego owłosienia ciała najlepszym rozwiązaniem jest właśnie depilacja laserowa.Opinie co prawda są różne, ale fakty są takie, że jest to najskuteczniejsza metoda depilacji. Co prawda taki zabieg należy powtórzyć zwykle kilka razy dla lepszego efektu, jednak zdecydowanie warto się zdecydować na taką formę depilacji. Jest praktycznie bezbolesny i przeprowadzany przez profesjonalistów, dlatego ryzyko jakiegokolwiek dyskomfortu jest znikome.Żaden inny zabieg nie da tak długotrwałych efektów jak depilacja laserowa.Skutki uboczne praktycznie nie istnieją, jedyne co może się pojawić, to delikatne zaczerwienienie skóry. Laser Vectus w Gdynii to najnowsze urządzenie którego używa się w najnowocześniejszych salonach kosmetycznych. Jego kompleksowe działanie zapewnia długotrwałe efekty, przy czym sam zabieg za jego pomocą jest prawdziwą przyjemnością - przeczytaj o tym więcej tu: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Gdynia-o77391.html.

Usuwanie wąsika laserem - co i jak?

Z powodów hormonalnych czasem pojawia się delikatne owłosienie w okolicach górnej wargi u kobiet, co nie wygląda estetycznie. Rozwiązaniem na ten problem jest oczywiście depilacja laserowa wąsika, które zwykle już po dwóch pierwszych zabiegach dają wymierne efekty, a włoski nie odrastają już nigdy. Laser Vectus który stał się innowacją na polskim rynku, szybko rozprawia się z niechcianym owłosieniem. Po zabiegu nie należy się opalać i wystawiać skóry na czynniki takie jak woda z chlorem czy gorące kąpiele do 4 tygodni po zabiegu. Przeciwwskazaniem do depilacji laserowej tego obszaru są stany zapalne czy przewlekły trądzik.

Depilacja pach

Owłosione pachy to zdecydowanie nie jest przyjemny ani estetyczny widok. Depilacja laserowa pach również przewidują taki przypadek, i jest on najczęściej wybieranym zabiegiem. Nie odczuwa się żadnego dyskomfortu, a włoski po dwóch zabiegach przestają całkiem odrastać. Nie ma przeciwwskazań do takiego zabiegu.

Depilacja laserowa a ciąża

Mówi się, że będąc w ciąży nie powinno wykonywać się zabiegu jakim jest depilacja laserowa.Koszt takiej usługi może się nieco różnić od zwykłej depilacji laserem, jednak nie ma póki co żadnych dowodów medycznych na szkodliwość lasera na płód. Decyzja jest pozostawiona tylko i wyłącznie kobiecie, jednak by zabieg przeszedł tak jak powinien, trzeba odpowiednio się nawodnić i nie powinno być żadnych przeciwwskazań od lekarza prowadzącego. Jeżeli spełniamy te wszystkie warunki, możemy przystąpić do zabiegu.

Depilacja twarzy

Włoski na twarzy szybko znikną – depilacja laserowa twarzy są najczęściej wykonywanymi zabiegami. Po kilku sesjach skóra jest gładka i pozbawiona zbędnego owłosienia. Nie można po zabiegu opalać się na słońcu ani używać ciężkich kosmetyków zapychających pory. Trzeba za to nawilżać i delikatnie złuszczać skórę.

Jak wynika z powyższego tekstu, depilacji laserowej nie ma co się bać! Daje mnóstwo korzyści oraz jest bezpieczna dla zdrowia i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Dla własnego komfortu i dobrego wyglądu na co dzień warto poddać się zabiegowi, tym bardziej że cena jest bardzo atrakcyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 8 = 1