Icoone na twarz i ciało

Zabieg na ciało Icoone to idealna redukcja tkanki tłuszczowej, sposób na starzenie się skóry i nieinwazyjny zabieg dla każdej z Pań, których problemem jest wiotka skóra. Zabieg Icoone polega na masażu pod ciśnieniem. Specjalne rolki sprawiają, że skóra jest masowana, a przy okazji poprawiane jest ukrwienie skóry oraz jej jędrność.

Icoone efekty

Efekty zabiegu za pomocą urządzenia Icoone to przede wszystkim zmniejszenie się cellulitu, lifting twarzy, wygładzenie zmarszczek, w tym zmarszczek mimicznych, zmniejszenie się widoczności zmarszczek, poprawienie owalu twarzy, redukcja tkanki tłuszczowej. Dzięki zaawansowanemu działaniu urządzenia skóra staje się znacznie jędrniejsza. Wszystko dzięki działaniu w głąb skóry, co bardzo poprawia jej wygląd. Staje się ona wygładzona. Icoone na twarz polecany jest Paniom, które mają problemy z wiotką skórą, ale również opadającym owalem twarzy.

Zabieg Icoone na cellulit

Icoone pozwala na dostosowania parametrów pod danego klienta oraz miejsce zabiegowe. Mocniejsza siła będzie użyta na uda, czy brzuch, niż na twarz. Pozwala to także zmniejszyć ewentualne nieprzyjemne doznania podczas zabiegu. Efekty po zabiegu są widoczne praktycznie od razu, ale najlepsze zmiany daje wykupienie serii zabiegów. Po takiej serii warto wykonać za jakiś czas jeden zabieg przypominający. Dzięki temu nasza skóra będzie lepiej wyglądała, a na pewno poprawi się jej jędrność i dotlenienie. Masaż sprawi, że łatwiej pozbędziemy się zbędnych metabolitów, przez co łatwiej nam będzie się odchudzać i zmniejszać obwody ciała. Urządzenie posiada specjalne masujące rolki, które wyposażone są w otwory, które powodują bardzo dobrą mikrostymulację Zabieg dzięki temu jest bardzo wydajny, a przede wszystkim efektywny. Działa skutecznie, ale nie przerywa ciągłości skóry i jest w pełni bezpieczny. Nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Dwa podciśnienia - rolek i głowicy głównej sprawiają, że masaż jest znacznie efektywniejszy. Jest przy tym bezbolesny. Zaraz po zabiegu możemy zauważyć przekrwienie skóry, które zmniejszy się następnego dnia. Możemy po zabiegu normalnie wykonywać swoje obowiązki.

Wskazaniami do zabiegu jest widoczny cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, który jest trudny do zgubienia za pomocą ćwiczeń, chęć wymodelowania sylwetki, wiotka skóra, zwłaszcza na twarzy, obrzęki limfatyczne, problemy z mikrokrążeniem, blizny po operacjach.
Przeciwwskazaniami do zabiegu są:
  • ciąża i karmienie piersią
  • nowotwory
  • wirusowe i bakteryjne infekcje skóry
  • stany zapalne oraz rany w obrębie miejsca zabiegowego
Przed zabiegiem warto udać się na bezpłatną konsultację, w trakcie której dowiemy się jak wygląda zabieg i jakie części ciała mogą być poprawione za pomocą urządzenia. Mamy do wyboru zabieg w obrębie twarzy, ale również na ciało, np. na uda oraz brzuch. Po zabiegu powinniśmy pić więcej wody, by łatwiej pozbyć się metabolitów i przyspieszyć efekty zabiegu, pozbywając się nadmiaru wody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 88 = 94