Jak zwalczać cellulit?

Powodów powstawania cellulitu jest naprawdę mnóstwo - od predyspozycji genetycznych, poprzez styl życia aż po wpływ hormonów. Dlatego też walka z nim musi być bardzo metodyczna, zaplanowana i prowadzona na wielu frontach. Sama dieta nie przyniesie skutku, ponieważ to problem kobiet o każdej wadze i sylwetce. Kosmetyki na cellulit pomagają, ale nie załatwiają sprawy. Tylko ruch? Na nic, jeśli nie będzie uzupełniony dietą i kosmetykami... nie pozostaje nic innego, jak tylko spróbować podejść cellulit sposobem i włączyć wszystkie metody walki z nim jednocześnie. To będzie niełatwa bitwa, jednak stanowczo warta stoczenia. Stawką są piękne uda i pośladki, na które przyjemnie patrzy się w lustrze i które aż chce się odsłonić latem. To także pokonanie dolegliwości związanych z cellulitem - a te potrafią być naprawdę bardzo nieprzyjemne, zwłaszcza w dalszych stadiach zaawansowania. Jak więc zabrać się do walki o piękne, wymarzone ciało, by od początku dać sobie szansę wygranej?

Po pierwsze - tryb życia

Jeszcze zanim wprowadzi się odpowiednie kremy na cellulit, warto przyjrzeć się trybowi swojego życia. Dobry krem na cellulit, musi odpowiednio kosztować. Powinno być uczciwie - najlepiej co do godziny przez kilka dni rozpisywać swoje czynności, a potem podsumować czas spędzony na siedząco, w ruchu, na spaniu i jedzeniu posiłków. To też wymaga monitorowania - trzeba spisać ich skład bez ubarwiania, odejmowania i powstrzymywania się od jedzenia tylko z powodu prowadzenia takich notatek.

Więcej na temat kremów na cellulit: http://medicinemag.pl/kosmetyki-na-cellulit/

Gdy dane będą już gotowe, czas na planowanie zmian. Odpowiednio długi sen, kilka małych, zdrowych posiłków, w których nie ma zbyt wiele soli, konserwantów, barwników i węglowodanów, to podstawa. Przyda się wzbogacenie diety o więcej warzyw i owoców, a także wyeliminowanie części słodyczy (owoce naprawdę mogą je zastąpić). Jeśli chodzi o ruch, nie trzeba oczywiście zostać pierwszą bywalczynią lokalnego fitnessu. Wystarczy codzienny spacer, wchodzenie po schodach zamiast jazdy windą, a w weekend przejażdżka rowerem albo na rolkach w miejsce tradycyjnego zalegania na kanapie przez telewizorem i maratonu filmowego.

Odpowiednia pielęgnacja

Krem na cellulit - VIALISECiało narażone na tworzenie się warstwy cellulitu potrzebuje odpowiedniej troski. Warto postawić na naturalny produkt, na przykład serum Vialise. Jego działanie jest kompleksowe, podobnie jak ten plan. Ujędrnia skórę, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, a także działa zbawiennie na nadwerężone zbitą w grudki tkanką tłuszczową naczynia krwionośne. Wzmacnia je i poprawia przepływ limfy i krwi, a ukrwiona i dotleniona skóra od razu prezentuje się o wiele lepiej. Sztuczne kremy na cellulit obiecują wiele, ale w tej kwestii lepiej postawić na naturę.

Odpowiednie nastawienie

Każda kobieta powinna zrozumieć, że sympatia do swojego ciała pozwala dbać o nie lepiej i czerpać z tego przyjemność. Kosmetyki na cellulit i dieta stosowane z przymusem, nieregularnie i niechętnie nie zapewnią oczekiwanego efektu, warto więc pracować i nad samooceną - ona poprawia się po zniknięciu cellulitu, ale wyjściowo musi być odpowiednia.

Artykuł pod redakcją serwisu: redukcjacellulitu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 63 = 64