Karboksyterapia – wszystkie ważne informacje o regenerującym zabiegu

W dzisiejszych czasach, dużą popularnością cieszy się zabieg, jakim jest karboksyterapia. Jest to z całą pewnością innowacyjna oraz bardzo skuteczna metoda dzięki, której można poprawić wygląd skóry w różnych obszarach ciała. Za pomocą tego zabiegu, można na przykład skutecznie zredukować cellulit, znajdujący się w obrębie brzucha, ud lub też innych miejsc. Co ciekawe, można śmiało stwierdzić, że zabieg jakim jest - karboksyterapia, jest skuteczną alternatywa dla inwazyjnego botoksu. Karboksyterapia różni się znacząco od botoksu, jest nieinwazyjna, zabieg jest bardzo krótki i wykonywany w sterylnych warunkach. Dzięki takiej kuracji, na miarę XXI wieku, można doskonale spłycić niektóre zmarszczki. Za pomocą tej metody można również efektywnie zredukować nieestetyczny i nielubiany ,,podwójny podbródek". Karboksyterapia pod oczy, również jest bardzo popularnym zabiegiem. Polega to przede wszystkim na usuwaniu worków i cieni w tych wyżej wymienionych partiach twarzy. Zabieg karboksyterapi może również pomóc, na przykład wówczas, jeśli pojawia się brak jędrności skóry. Również wszelkie bruzdy, są skutecznie usuwane taką metodą. Kurze łapki na twarzy także pięknie znikają za pomocą tej metody. Zabieg ten, jest to zdecydowanie ogromny przełom w medycynie estetycznej. Karboksyterapia opinie są bardzo dobre. Już wiele Pań oraz Panów, przekonało się o skuteczności tego zabiegu. Warto również wiedzieć, iż karboksyterapia osiąga wspaniałe rezultaty w następujących sytuacjach:

  • redukuje skutecznie cellulit,
  • rozstępy się zmniejszają,
  • kurze łapki zostają wyeliminowane,
  • worki pod oczami robią się znacznie mniejsze,
  • bruzdy znikają.

Karboksyterapia oraz jej efekty

Wyżej wymieniony zabieg polega na tym, iż za pomocą specjalistycznej niedużej igiełki, wstrzykiwany jest podskórnie, dwutlenek węgla. W efekcie, naczynia krwionośne są rozszerzają. Zauważalny jest również proces tworzenia nowych sieci naczyń krwionośnych. Oprócz tego, również zwiększa się, przepływ krwi w obiegu. Po zabiegu poprawia się w znacznym stopniu - mikrokrążenie. Efekty karboksyterapii są widoczne bardzo szybko. Po zastosowaniu zabiegu, skóra wygląda młodziej, piękniej oraz zdrowiej. Robi się dużo jędrniejsza. Widoczna jest ogromna różnica zwłaszcza w okolicy dekoltu oraz twarzy.

Karboksyterapia efektywna w usuwaniu niedoskonałości skóry

Dużym problemem w dzisiejszych czasach, u kobiet jest również cellulit. Istotne jest to, że odpowiednio wstrzyknięty podskórnie dwutlenek węgla, niszczy komórki tłuszczowe. Karboksyterpia, jest również pomocna w przypadku na przykład rozstępów. Z tym wyżej wymienionym problemem, zmaga się wiele osób. Rozstępy pojawiają się przez zbyt szybkie rozciągnięcie skóry. Jeśli chodzi o sam zabieg, czas jego wykonania wynosi około pół godziny. Cena karboksyterapia jest także bardzo korzystna. Mniej więcej koszt jednego zabiegu wynosi dwieście - dwieście pięćdziesiąt złotych. Wszystko zależy od konkretnego miejsca wykonywanego zabiegu. Mniejszy obszar skóry kosztuje mniej, analogicznie, większa powierzchnia poddawana zabiegowi, kosztuje nieco więcej. Natomiast koszt zabiegu nie jest w ogóle wygórowany, biorąc pod uwagę fenomenalne efekty, które są widoczne bardzo szybko.

2 thoughts on “Karboksyterapia – wszystkie ważne informacje o regenerującym zabiegu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + = 16