Laserowe usuwanie blizn po trądziku

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemem, jakim są blizny potrądzikowe. Na rynku można znaleźć wiele preparatów, mających za zadanie zlikwidowanie takich zmian skórnych. Okazuje się jednak, że bardzo często kremy ani nawet maści nie są w stanie pomóc. Natomiast, laserowe usuwanie blizn po trądziku może okazać się tak zwanym ,,strzałem w dziesiątkę". Gdy, blizny po trądziku domowe sposoby nie wystarczają, warto skorzystać z zabiegu o nazwie laser Palomar Emerge.

Usuwanie blizn po trądziku nie jest już problemem. Warto wiedzieć, iż zabieg ten, wykorzystuje siłę działania mikrozwiązek światła. Laser w bardzo bezpieczny oraz kontrolowany sposób, uszkadza pewne partie naskórka oraz skóry właściwej. Laserowe usuwanie blizn cena nie jest drogie, w porównaniu do dokonanych efektów. Wiele osób zastanawia się nad taką kwestią, jak się pozbyć blizn po trądziku? Palomar Emerge jest zdecydowanie odpowiedzią na to pytanie. Warto wiedzieć, że naturalny proces gojenia, stymuluje proces odnawiania się naskórka. Laserowe leczenie trądziku i blizn sprawdza się w tym względzie doskonale. Efektem zabiegu jest zlikwidowanie różnych zmian skórnych, jakimi są na przykład przebarwienia po trądziku. Palomar Emerge daje wspaniałe rezultaty, a usuwanie blizn laserem jest skuteczne. Leczenie blizn potrądzikowych również możliwe jest dzięki zastosowaniu lasera o nazwie Harmony XL pro NIR.

 Dzięki najnowszej technologii, wykorzystywanej podczas zabiegu, dochodzi do kurczenia się włókien kolagenowych. Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych sprawdza się tu wspaniałe. Zdecydowanie, efektem jest piękna, jędrna oraz zdrowa skóra. Jak zlikwidować blizny po trądziku? Oprócz wyżej wymienionych metod, można skorzystać z jeszcze innych. Pollogen Legend jest również wspaniałym rozwiązaniem. W trakcie zabiegu, skóra produkuje nowe włókna elastyny oraz kwas hialuronowy. Leczenie trądziku nie jest już problemem, dzięki temu że są odpowiednie rozwiązania, które mogą się z nim uporać. Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych możliwe jest dzięki Palomar Emerge, Harmony XL pro Nir oraz Pollogen Legend. Przebarwienia po trądziku zostają wyeliminowane.

4 thoughts on “Laserowe usuwanie blizn po trądziku

 1. Bulvva1

  Z tych wszystkich urządzeń opisanych w artykule można skorzystać w placówce medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica:). W dodatku jak ktoś nie wie na jaki zabieg się zdecydować (tak było w moim przypadku ;dd.) to placówka oferuje darmowe konsultacje:) Blizny po trądziku staną się przeszłością^^.

  Reply
 2. kaczorekpotworek

  Zgadzam się z autorem artykułu. W dzisiejszych czasach jest tak dużo dostępnych urządzeń i metod pozwalających usunąć blizny po trądziku, że walka z tym problemem staje się bardzo łatwa. Nawet szerokie, głębokie i zaawansowane blizny są bez problemu usuwane. Placówki medycyny estetycznej dopierają odpowiednie terapie dla swoich pacjentów, które przynoszą im bardzo zadowalające wyniki.

  Reply
 3. fant@

  W moim przypadku blizny po trądziku udało się usunąć z pomocą kremów na blizny potrądzikowe. Ludzie mówią, że takie kremy im nie pomagają - nie pomagają im, ponieważ za późno zaczynają je stosować. Kurację trzeba zacząć jak najszybciej gdy blizna jest jeszcze koloru różowego/czerwonego, ponieważ gdy zmieni kolor na biały to wtedy jedynym sposobem usunięcia jej jest laseroterapia.

  Reply
 4. ananasek12

  Żeby uniknąć blizn potrądzikowych wystarczy powstrzymać się od wyciskania wyprysków na twarzy. Gdy będziemy je mechanicznie usuwać powstaną stany zapalne i konsekwencje tego mogą być bardzo nieprzyjemne.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 8 =