Nowoczesny sposób na przebarwienia na twarzy

Przebarwienia na twarzy zawsze sugerują nam, iż z naszą skórą dzieje się coś złego. Mogą być to sygnały chorób oraz uczuleń. Aczkolwiek w większości przypadków czerwone plamy na twarzy pojawiają się, gdy na skórze zachodzą zmiany trądzikowe, bądź oparzenia spowodowane przez Słońce. Plamy na twarzy jest ciężko zniwelować poprzez zastosowanie kosmetyków, w szczególności gdy są one bardzo rozległe. W takich przypadkach skuteczną metodą pozbycia się tego problemu, będzie poddanie się specjalistycznym zabiegom.

Usuwanie przebarwień na twarzy

Czerwone przebarwienia na twarzy zazwyczaj zwalcza się poprzez laseroterapię, jak również krioterapię. W szczególności, jeżeli są to przebarwienia na twarzy po trądziku, bądź plamy na twarzy od słońca. Aczkolwiek zdarza się także, iż plamki na twarzy są efektem zaburzeń tarczycy, bądź przewlekłej choroby wątroby. Bywa również, iż występują one na wskutek stosowanie nieodpowiednich kosmetyków do pielęgnacji twarzy, a także na wskutek stosowania leków, które zawierają środki uczulające na światło.

W takiej sytuacji zastosowanie zabiegu krioterapii pozwala na rozpad komórek barwnikowych w temperaturze -7 stopni Celsujusza, poprzez co skóra staje się gładka i z jednolitym kolorytem. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla skóry, a jego efekty widać niemal od razu.

Z kolei laseroterapia, dzięki zastosowaniu wiązki lasera, pozwala wniknąć w głąb skóry, niszcząc melanocyty. W związku z czym nie są uszkadzane zdrowe komórki, sąsiadujące z plamą ostudową. Zastosowanie lasera powoduje, że skóra staje się odświeżona, gładka oraz pełna blasku. Zazwyczaj dla osiągnięcia zadowalającego efektu potrzebne będzie wykonanie około trzech takich zabiegów.

3 thoughts on “Nowoczesny sposób na przebarwienia na twarzy

  1. carulya

    Zawsze można spróbować domowych sposobów na przebarwienia. Szczerze to u mnie egzamin zdała tylko depilacja laserowa. Z tego względu mogę tutaj polecić urządzenie Aquapure oraz placówkę Clinica Comsetlogica w Gdańsku, dzięki której moja twarz wróciła do naturalnego wyglądu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

96 − = 94