Powiększanie ust bez tajemnic

Piękne, wydatne oraz pełne, czerwone usta to marzenie niejednej kobiety. Niestety nie wszystkie z nas matka natura obdarzyła pełnymi, kształtnymi wargami. Ponadto bardzo często wraz z wiekiem oraz postępującymi w naszym organizmie procesami starzenia często możemy zaobserwować  taki zjawiska jak odwodnienie czerwieni ust, utrata jędrności oraz elastyczności, opadanie kącików czy też pojawienie się zmarszczek w okolicach wargowych. Coraz więcej osób zatem decyduje się na zabieg jakim jest powiększanie ust.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zapewne większość osób zastanawia się jak powiększyć usta? Oraz czy możliwe jest naturalne powiększanie ust

Czy musimy się decydować na inwazyjne metody?

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w ludzkim ciele odpowiadająca za zachowanie właściwej elastyczności oraz jędrności skóry. Niestety wraz z wiekiem substancji tej w naszym organizmie zaczyna ubywać- wtedy też możemy zauważyć u siebie pierwsze oznaki starzenia takie jak zmarszczki czy opadające kąciki ust oraz zanik czerwieni wargowej.

Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego to obecnie jedna z najpopularniejszych metod w walce z postępującymi, widocznymi gołym okiem oznakami starzenia. Zabiegi kwasem hialuronowym obecnie stosuje coraz więcej kobiet, jak również i mężczyzn alby przez dłuższy czas móc cieszyć się pięknym, zdrowym i młodzieńczym wyglądem bez śladów zmarszczek. Zastrzyki z kwasu hialuronowego to bardzo popularna oraz skuteczna metoda jeżeli pragniemy spłycić lub zniwelować zmarszczki, a także jeśli zależy nam na przeprowadzeniu bardzo skutecznego oraz mało - inwazyjnego zabiegu - jakim jest zabieg modelowania ust.

Jak przebiega zabieg oraz jak się do niego przygotować?

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym nie należy to skomplikowanych oraz bardzo inwazyjnych metod.  W środowisku kosmetycznym mówi się nawet, że jest to zabieg, który można wykonać w ,,przerwie na lunch''. Zabieg jakim jest wypełnienie ust polega jedynie na wstrzyknięciu odpowiedniej dawki substancji - zwykle wystarcza 1 mililitr - w miejsce, które chcemy wypełnić. Jest to także doskonała alternatywa dla chcących zmienić  oraz wymodelować kształt ust,  bowiem nie zawsze jesteśmy zadowoleniu z tego jak one wyglądają.

Wiele osób uskarża się na zbyt małą wargę dolną lub górną bądź też wyraźne dysproporcje w ich wielkości, a także asymetrię lub po prostu  bardzo małe - wyglądające jak dwie kreseczki usta - w tym celu stosuje się zabieg modelowania ust potocznie znany jako powiększanie ust.Modelowanie ust kwasem hialuronowym może okazać się bolesne w momencie ukłucia dlatego bardzo często przed zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe.

Przygotowanie i zabieg

Na około 3 dni przed wykonaniem zabiegu jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym należy zrezygnować z przyjmowania preparatów rozrzedzających krew takich jak aspiryna oraz w dniu zabiegu unikać zbyt dużego nagrzewania ciała, ekspozycji na słońce oraz dużego wysiłku fizycznego.     Chociaż obecnie powiększanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów, jakim się poddajemy w gabinetach medycyny estetycznej - warto bardzo świadomie oraz dokładnie wybrać miejsce do, którego w tym celu chcemy się udać. Zabieg jakim jest powiększanie ust wykonany w sterylnych warunkach, przy użyciu najlepszych preparatów przez przez najlepszych specjalistów pozwoli nam na zminimalizowanie niepożądanych reakcji oraz  efektów ubocznych takich jak nierówne rozmieszczenie substancji czy podanie niewłaściwej dawki preparatu, które może owocować osiągnięciem odwrotnego od zamierzanego- karykaturalnego efektu.

O zabiegu można poczytać także tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/powiekszanie-ust/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

97 − 90 =