Jak powiększyć biust naturalnie?

Małe piersi to dla wielu kobiet dosyć spory problem, jednak poddawanie się drogim operacjom plastycznym, które nie zawsze przynoszą rezultaty i obciążone są dosyć dużym ryzykiem to nie najlepszy pomysł, jednak warto wiedzieć o tym, iż przy pomocy kilku domowych sposobów (tj. serum zwiększające biust) można nieznacznie poprawić wygląd biustu. Jak zatem w naturalny sposób można powiększyć biust?

Odpowiednia dieta

Kobiety, które zastanawiają się nad tym, jak naturalnie powiększyć biust powinny w pierwszej kolejności wprowadzić do codziennego menu odpowiednie produkty żywnościowe, które pomogą nieco poprawić wygląd piersi. Nie chodzi tutaj oczywiście o spożywanie słodyczy oraz tłustych pokarmów, które wprawdzie pomagają nieco powiększyć piersi, jednak stają się one dosyć szybko obwisłe, a takie pokarmy odbijają się bardzo niekorzystnie na ogólnym stanie zdrowia. Z tego też względu lepiej postawić na zdrowe produkty takie jak np. soja, koper, kiełki sojowe, orzechy, oliwki oraz ziarna niektórych roślin, które pomogą nieznacznie powiększyć biust, jednak aby zobaczyć jakieś efekty, należy je spożywać regularnie przez co najmniej pół roku.

Zioła

Niektóre zioła takie jak np. korzeń lukrecji, nasiona kopru czy też nasiona anyżu również wpływają na powiększenie biustu, dlatego też po rozgnieceniu powinny być przyjmowane przynajmniej 3 razy dziennie przed każdym posiłkiem. Warto również zaopatrzyć się w czerwoną koniczynę oraz kozieradkę, z których należy przygotować specjalny napar. Kozieradka zawiera w sobie substancje, które wspomagają produkcję hormonów, a także ułatwiają rozwój gruczołów sutkowych, dzięki czemu regularne picie naparu z tej rośliny pomaga powiększyć biust nawet o kilka rozmiarów.

Kosmetyki

Niektóre kosmetyki, a zwłaszcza krem powiększający biust Frashe pomagają poprawić przepływ krwi, a także uszczelniają naczynia krwionośne, dzięki czemu biust staje się jędrniejszy i pełniejszy. Regularne stosowanie wspomnianego kremu pomaga w znaczący sposób poprawić wygląd piersi, jednak najważniejsze jest to, iż jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =