Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej – zabiegi

W ówczesnych czasach odchudzanie stało się pewnego rodzaju trendem. Wielu ludzi zwraca uwagę na swoją wagę. Głównymi czynnikami wpływającymi na  dbałość o linię są wygląd oraz poprawa stanu zdrowia. Waga w znacznym stopniu wpływa na towarzyszące ludziom choroby, a także samopoczucie fizyczne i psychiczne. Należy jednak pamiętać, że skuteczne odchudzanie powinno być rozsądne, a także oparte o naukową wiedzę dietetyków i lekarzy.

Redukcja tkanki tłuszczowej - sposoby pozbycia się dodatkowych kilogramów

Pierwszymi działaniami, które wykorzystują osoby chcące poprawić wygląd oraz stan swojego zdrowia są:  dobranie i utrzymanie odpowiedniej diety, a także wprowadzenie w życie odpowiedniej aktywności ruchowej. Czynności te pozwalają utrzymać ciało w odpowiedniej wadze oraz powodują utratę tkanki tłuszczowej. Jednak nie zawsze sposoby te dają satysfakcje i zadowolenie.

Gdy powszechne i naturalne sposoby odchudzania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów można sięgnąć po sprawdzone i niezawodne metody, jakimi są rożnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/odchudzanie-redukcja-tkanki-tluszczowej/. Po wykonaniu odpowiednio dobranych działań redukcja tkanki tłuszczowej następuje szybko i skutecznie. Jednak, aby utrzymać uzyskane rezultaty odchudzania, zabiegi należy połączyć ze zdrowym trybem życia codziennego.

Zabiegi odchudzające powodujące szybkie odchudzanie

Zabiegi odchudzające powinny być wykonywane w profesjonalnie przygotowanej Klinice, a wszystkie działania nadzorowane przez wykwalifikowany zespól fachowców. Szybkie odchudzanie możliwe jest dzięki zastosowaniu odpowiednich metod oraz urządzeń, które skutecznie rozbijają tkankę tłuszczową, a także poprawiają stan skóry i pobudzają mięśnie. Terapie te są w pełni bezpieczne, a uzyskane efekty zadowalające.

Sprawdź więcej o zabiegach odchudzających tutaj: http://drkonczalska.pl/arts/kiedy-dieta-to-za-malo/

Najbardziej skuteczny zabieg na odchudzanie

Przed rozpoczęciem zabiegu, każdy pacjent poddawany jest konsultacji, która pozwoli dobrać najbardziej odpowiedni i skuteczny zabieg na odchudzanie.  Podczas konsultacji specjalista dobiera właściwą metodę, określa wskazania i przeciwwskazania, opisuje dobraną technikę oraz przebieg zabiegu.

Do skutecznych zabiegów redukujących tkankę tłuszczową można zaliczyć:

 • Venus Legacy - zabieg wykorzystujący działanie fal radiowych, pola magnetycznego, Vari Pulse. Zabieg jest bezbolesny, skuteczny i bezpieczny. Efekty działania widoczne są już po pierwszym zabiegu
 • Icoone - zabieg, w którym wykorzystywane jest działanie głowic masujących. Masaż wykonywany jest pod ciśnieniem, dzięki czemu następuje rozbicie tkanki tłuszczowej. Dodatkową zaletą zabiegu jest drenaż limfatyczny oraz oczyszczanie organizmu z toksyn. Aby w pełni cieszyć się efektem uzyskanym za pomocą Icoone, terapia powinna trwać około 12-16 sesji.
 • Endermologia LPG - masaż rozbijający tkankę tłuszczową. Dodatkowymi zaletami zabiegu jest poprawa jędrności skóry. W trakcie zabiegu, pacjent ubierany jest w specjalistyczny kombinezon, dzięki któremu efekty są bardziej widoczne. Następnie, dzięki zastosowaniu głowicy, maszyna zasysa fałdy skórne. Poprzez skorzystanie z takiemu zabiegu, możliwe jest także pozbycie się niechcianego cellulitu.
 • Maximus - zabieg wykorzystujący urządzenie Pollogen Legend. Podczas terapii fale radiowe nagrzewają tkankę do 60 stopni, a także pobudzają mięśnie, dzięki czemu usunięcie tkanki tłuszczowej następuje jeszcze szybciej.
 • Karboksyterapia Reology2 - innowacyjny zabieg, podczas, którego podaje się podskórnie, medyczny dwutlenek węgla, dzięki czemu tkanka tłuszczowa zostaje rozbita. Dzięki przeprowadzonym działaniom następuje także redukcja cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Zabieg odchudzający, a bezpieczeństwo

Każdy zabieg odchudzający, przeprowadzony w specjalistycznej klinice jest całkowicie bezpieczny, a uzyskane efekty są zadowalające oraz widoczne i satysfakcjonujące. Aby utrzymać uzyskane efekty, zabiegi należy powtarzać zgodnie z zaleceniami specjalisty.

8 thoughts on “Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej – zabiegi

 1. leksia

  Długo miałam problem z zrzuceniem wagi, mimo odpowiedniej aktywności ruchowej... Zapisałam się na darmową konsultację i już mam rozpisany plan zabiegów usuwania tłuszczu, zobaczymy 🙂

  Reply
 2. mermidia

  Interesująco wyglądają te zabiegi usuwania tłuszczu w porównaniu do liposukcji. Są nieinwazyjne i w ogóle wydają się bezpieczniejsze. Rozwój w tej dziedzinie jest olbrzymi.

  Reply
  1. perełka

   Myślę, że to trudne zestawienie. Liposukcja na pewno wyjdzie drożej, ale pewnie można z jej pomocą więcej zdziałać Natomiast nowoczesne zabiegi szybkiego odchudzania są tańsze, ale też bezpieczniejsze i mają niemal zerowy okres rekonwalescencji.

   Reply
 3. Nergull

  Ma to jakikolwiek sens? Mi się wydaję, że zabiegi szybkiego usuwania tłuszczu to jakiś kolejny skok na kasę naiwniaków. Może się mylę...

  Reply
  1. Murando

   Zdecydowanie się mylisz. Nim taki zabieg usuwania tłuszczu zostanie wprowadzony na rynek to musi być dobrze przebadany pod kątem skuteczności. Odpowiadając na pytanie - tak ma to sens.

   Reply
 4. neiku$2

  Ostatnio w sklepie widziałam jakieś pasy, które też mają doprowadzić do szybkiej redukcji tłuszczu. Nie lepiej skorzystać z czegoś takiego i mieć takie urządzenie na własność?

  Reply
  1. paniecopan

   Sądzę, że jedno z drugim jest raczej nieporównywalne. Takie paski to Golfy, a zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej to raczej Ferrari xD

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 5