Skuteczne zabiegi pozwalajace na usunięcie boczków

Boczki są fałdami tkanki tłuszczowej, które zlokalizowane są w obszarze bioder oraz tuż nad nimi. Znajdują się po bocznych stronach brzucha. W wielu sytuacjach pozbycie się określonego problemu jest niezwykle skomplikowane. Określona tkanka tłuszczowa potrafi sprawić duże problemy. Niejednokrotnie zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna to działania niewystarczające.

Jak pozbyć się boczków? Specjalistyczne zabiegi pozwalające usunąć określony problem

Jak zrzucić boczki? Nowoczesne techniki, które wykorzystuje medycyna estetyczna oraz kosmetologia pozwalają na skuteczne i niezwykle szybką likwidację boczków. W walce z określonym problemem sprawdzą się następujące metody:

 • Ultraformer III,
 • Icoone,
 • Venus Legacy,
 • Maximus,
 • kriolipoliza,
 • karboksyterapia.

Jak zrzucić boczki przy wykorzystaniu Ultraformer III?

Jak zrzucić boczki dzięki temu zabiegowi? Wskazany zabieg określany jest jako lifting bez wykorzystania skalpela. Pozwala bowiem na uzyskanie ogromnych rezultatów już od pierwszej wizyty. Podkreślić należy fakt, że w tym przypadku wystarczy tylko wykonać jeden zabieg. Efekty dostrzegalne są natychmiast. Wraz z upływem czasu rezultaty są coraz większe. Co więcej opisany zabieg należy do metod bardzo bezpiecznych oraz bezbolesnych. Nie jest konieczne żadne przygotowywanie się do niego. Po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Zaletą metody jest możliwość jej wykonywania przez cały rok.

Technika ta wykorzystuje technologię HIFU, która początkowo znalazła zastosowanie w kuracji nowotworów. Współcześnie ma potencjał w medycynie estetycznej oraz kosmetologii. Jest to zogniskowana fala dźwiękowa. Podgrzewa trzy warstwy tkanek, w efekcie czego dochodzi do ich obkurczenia i powstania mikrouszkodzeń, co prowadzi do wytwarzania nowych włókien kolagenowych. Skóra jest intensywnie regenerowana i wytapiany jest tłuszcz.

Jak zgubić brzuch i boczki z zastosowaniem Icoone?

płaski brzuchJak zgubić brzuch i boczki przez wykorzystanie metody, którą jest Icoone? Jest to podciśnieniowy masaż wykonywany specjalnymi rolkami. Dzięki temu, że istnieje możliwość dostosowania siły urządzenia do preferencji pacjenta, który daje gwarancje bezpieczeństwa zabiegu. Co więcej, trzy typy podciśnienia stosowane przez głowicę, wpływają na potęgowanie efektów, które dostrzegalne są zaraz po zabiegu.

Przeczytaj więcej o sposobach na pozbycie się boczków - http://drkomorowska.pl/arts/jak-pozbyc-sie-boczkow/

Venus Legacy

Jak zgubić boczki z Venus Legacy? W tym przypadku, wykorzystywane są aż cztery technologie, co przyczynia się do większej skuteczności w likwidacji problemu, którym są boczki. Dochodzi do rozbijania lipidów oraz stymulacji komórek do produkcji kolagenu, który odpowiedzialny jest za jędrność skóry.

Maximus

Jak zgubić brzuch i boczki przez zastosowanie techniki określanej mianem Maxiumus? Metoda przebiega w sposób dwutorowy, przez wykorzystanie fali radiowej, a także dynamicznej aktywacji mięśni. Fala radiowa przyczynia się do skutecznego rozbijania komórek tłuszczowych, pobudzanie mięśni powoduje jej skurcze, a uszkodzone lipidy są szybciej wydalane z organizmu człowieka. Sposób ten istotnie zapewnia zmniejszenie obwodu brzucha.

Kriolipoliza

Jak pozbyć się boczków z wykorzystaniem określonej metody? Innowacyjność techniki polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej, co prowadzi co jej znaczącej redukcji. Zmrożenie lipidów przeprowadzane jest przez produkcję fali zimna za pośrednictwem głowicy mającej temperaturę - 9 stopni Celsjusza. W dalszej kolejności są one wydalane z organizmu. Zabieg nie jest bolesny. Wykonanie trzech serii złożonej z 3 sesji zapewni skuteczne pozbycie się problemu.

Jak zgubić boczki z wykorzystaniu karboksyterapii?

W tym przypadku dochodzi do wstrzykiwania pod skórę oraz w jej obszar medycznego dwutlenku węgla. Doprowadza to do rozbicia tkanki tłuszczowej i zwiększonej produkcji kolagenu przez skórę. Lipidy, które zostały oddzielone wydalane są przez skórę, która staje się wygładzona oraz napięta. Dla najlepszego efektu koniecznie trzeba wykonać całą serię.

Ćwiczenia na boczki i inne metody?

Faktem jest, że zaprezentowane wyżej działania zapewniają uzyskanie wspaniałych rezultatów, jednakże ważną kwestią jest to, aby dbać o ich utrzymanie i ćwiczenia na boczki. W sytuacji, gdy w dalszym ciągu będziemy prowadzili niezdrowy styl życia, nasza sylwetka również w krótkim czasie wróci do stanu sprzed zabiegu. Dlatego też jak najszybciej trzeba wprowadzić do swojego życia nowe zasady, które należy z konsekwencją realizować.

Lekarz dietetyk podkreśla, że:

"gdy pragniemy, aby po zabiegach nie doszło do ponownego wytworzenia się tkanki tłuszczowej, a rezultaty utrzymywały się dłużej, powinniśmy przestrzegać zasad zdrowego odżywiania, unikać tłustych potraw, a także regularnie wykonywać ćwiczenia na boczki".

6 thoughts on “Skuteczne zabiegi pozwalajace na usunięcie boczków

 1. Zira

  Jak czytam o tym liftingu bez skalpela to od razu zastanawiam się ile może to kosztować? Da się zrzucić boczki dzięki takiemu zabiegowi?

  Reply
  1. filoma

   Pytanie powinno brzmieć raczej ile i jak zrzucić boczki dzięki zabiegom 😀 Zrzucić oczywiście, że się da, ale o twoich celach i możliwściach najlepiej porozmawiac z specjalistą w gabinecie

   Reply
  2. marcelina10

   odpowiadając na pierwsze pytanie to ceny liftingu bez skalpela czy modelowania sylwetki coraz bardziej przystępne, generalnie pomaga to bardzo przy tym jak zrzucic boczki

   Reply
 2. Zenu65

  mam juz dosyc tych cwiczen na boczki i nie mam pojecia jak zrzucic boczki brzuch - robisz cwiczenia i potem dochodzisz do momentu w ktorum nie ma szans by cokolwiek zrobic... co za dramat...

  Reply
  1. nuka4

   No to może właśnie lifting bez skalpela? Tylko nie rezygnuj z ćwiczeń - one pewnie pomoga Ci utrzymac nową sylweteke 😉

   Reply
 3. Veronica7

  Niezle, ze sa dostpene teraz takie nowoczesne metody na modelowanie sylwetki bez skalpela. Pewnie wiele osob rozważa jak zgubic boczki i taka metoda jest dla nich teraz na wyciagniecie reki - super 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

76 − 66 =