Zalety japońskiego manicure

  Japoński manicure jest metodą, która uwydatnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły. Ten wyjątkowy, nowoczesny manicure, daje paznokciom naturalny blask, karmi je go naturalnymi składnikami: witaminą A, E, H, prowitaminą B5, keratyną, pyłkiem pszczeli i krzemionką. Obejmuje również bentonit, parafinę, glicerynę, pantenol, witaminę A, H, E i prowitaminę B5. Pasta P-Shine powoduje szybszy wzrost naturalnego paznokcia, który jest silniejszy i mniej podatny na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu łamliwe paznokcie nie będą już pękać.

Zabieg manicure japoński polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, dzięki czemu rozdwajające się paznokcie stają się gładkie i błyszczące. Skoncentrowane składniki i witaminy wiążą wodę, ułatwiają przenikanie innych substancji co powoduję lepszy wygląd paznokci. Głównym zadaniem pasty jest głębokie odżywienie płytki paznokcia. Efekt - ładny, jedwabisty połysk, który pozostaje na płytce paznokcia około 2 tygodnie.

Jeśli nic nie pomaga na rozdwajanie paznokci, nie działa żadne spa, oleje, odżywki ani wzmacniacze, pasta P-Shine to idealny sposób na rozdwajające się paznokcie. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć różnicę, i jeszcze bardziej poprawić wygląd wizualny paznokci zapominając o istniejącym problemie. Paznokcie otrzymają blask, taki jak pomalowanie ich przezroczystym środkiem nabłyszczającym.

Japoński manicure jest zalecany również dla mężczyzn, ponieważ nie należy zapominać, że w obecnych czasach ręce są wizytówką każdego człowieka.

Zalety japońskiego manicure

 • Efektem zabiegu jest piękny, jedwabisty połysk, który pozostaje na płytce paznokcia przez około dwa tygodnie,
 • Japoński manicure sprawia, że paznokcie błyszczą, są wzmocnione dobrymi składnikami odżywczymi
 • Witamina A, E, H, prowitamina B5, keratyna, krzemionka i pyłek pszczeli,
 • Zabieg zapobiega pękaniu i łuszczeniu się płytek,
 • Kruche paznokcie mogą stać się elastyczne,
 • Manicure polecany jest do łamliwe paznokcie, rozdwojone paznokcie niwelując nierówną ich powierzchnię,
 • Średnio, co dwa tygodnie, wykonuje się kolejny manicure.

 

2 thoughts on “Zalety japońskiego manicure

 1. Aura

  "Witamina A, E, H, prowitamina B5, keratyna, krzemionka i pyłek pszczeli."
  To rzeczywiście dużo witamin, muszę spróbować 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 85 = 87