Jak zamknąć naczynka na dobre

Problemy z pękającymi naczynkamiRozszerzone naczynka krwionośne mogą być bardzo kłopotliwym problemem, zwłaszcza pęknięte naczynko na twarzy. Przede wszystkim powstają bardzo często w widocznych miejscach - na nosie i rękach. Niestety trudno je usunąć kremami, zwłaszcza jeśli jest to duże pęknięte naczynko a twarzy. Rozszerzone naczynka pojawiają się również na nogach, dlatego wiele osób szuka pomocy u specjalistów. Usuwanie pajączków na nogach jest kłopotliwe, ponieważ popękane naczynka na nogach mogą szybko powracać, mimo stosowania kremów.

Nieestetyczne są zwłaszcza popękane naczynka na udach, więc wiele osób zgłasza się do gabinetów kosmetycznych przed latem, by móc na plaży pokazać się bez popękanych naczynek. Rozwiązaniem są zabiegi z użyciem lasera lub zamykanie naczynek na twarzy specjalną głowicą hot-cold, wszystko o tych zabiegach i o tym jak dokładnie wygląda zamykanie naczynek za pomocą lasera w Gdyni na stronie jednej z naszych zaprzyjaźnionych klinik.

Laserowe zamykanie naczynek

Usuwanie rozszerzonych naczynek na twarzy za pomocą lasera jest wyjątkowo skuteczne. Dobrym wyborem jest laser VariLite 532 nm. oraz VariLite 940 nm. Bardzo polecany jest nowoczesny zabieg z użyciem lasera Varilite. Obkurcza on rozszerzone naczynka i dzięki niemu zamykanie naczynek na twarzy albo na nogach jest znacznie prostsze i skuteczniejsze. Wiązka lasera pochłania w trakcie zabiegu oksyhemoglobinę - nietrwałe połączenie tlenu z krwią. Naczynko zostaje nagrzane, przez co zamyka się i obkurcza. Usuwanie naczynek dzięki temu jest długotrwałe, ponieważ samo zamknięcie ich nie wystarcza. Mogą one się z powrotem rozszerzyć, więc ważne jest ich obkurczenie. Laserowe usuwanie naczynek jest więc zabiegiem z dobrą skutecznością na różnych częściach ciała, ponieważ laser działa jedynie na naczynko, a nie na tkanki obok, przez co nie są one uszkodzone.

Kolejnym laserem, który świetnie działa na zamykanie naczynek krwionośnych jest Quadrostar Pro Yellow. Jest to także laser, który działa na oksyhemoglobinę. Nie powoduje podrażnień, a łatwe dostosowanie głębokości wnikania lasera znacznie usprawnia likwidację rozszerzonych naczynek. Usuwanie pajączków na nogach, czy popękane naczynka na nosie nie powinny być dla niego problemem.

Przy dużych zmianach naczyniowych warto wybrać Laser Harmony XL. To nowoczesny laser, który pomaga pozbyć się pękających naczynek, ale również drobnych zmian naczyniowych, w tym rumienia na twarzy. Znacznie uszczelnia naczynia krwionośne i bezpiecznie działa nawet na wrażliwą , cienką skórę. Jeśli interesuje nas laserowe usuwanie naczynek to urządzenie może być dobrym pomysłem.

Ciekawym zabiegiem jest także głowica Hot-Cold. Do wykonania zabiegu używana jest specjalna głowica, która działa na skórę naprzemiennie ciepłem i zimnem. Dzięki temu popękane naczynka stają się mocniejsze i zmniejszają się. Rozszerzone i popękane naczynka na twarzy znikają i obkurczają się. Zabieg jest nieinwazyjny i bardzo skuteczny. Dodatkowo rozszerzone naczynka na twarzy są uszczelnione, a skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

Idź do specjalisty, nie walcz samemu

Usuwanie pajączków na nogach jest teraz znacznie prostsze i mniej inwazyjne niż kiedyś. Popękane naczynka na udach oraz rozszerzone naczynka na nogach, w tym na łydkach nie muszą być już problemem. Zabiegi z użyciem lasera sprawią, że naczynia krwionośne znacznie się wzmocnią.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisania się na wyżej opisane zabiegi do jednego z naszych zaufanych salonów kosmetologii w Gdyni:

Clinica Cosmetologica Gdynia - Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − = 4