Rumień na twarzy – kilka skutecznych sposobów na pozbycie się go

Rumień to przyczyna licznych kompleksów oraz wyjątkowo nieprzyjemnych dolegliwości. Zaczerwienienia w połączeniu z pieczeniem oraz wrażliwością są wyjątkowo uciążliwe. Rumień u dorosłych w skrajnych przypadkach prowadzi aż do łuszczenia się skóry, co w konsekwencji może powodować rany oraz trwałe ślady na policzkach i w okolicy nosa.

Jak wygląda rumień?

Poza zaczerwienianiami, rumień na twarzy daje jeszcze jeden wyjątkowo charakterystyczny objaw. Dobrze widoczne popękane oraz opuchnięte podskórne naczynka krwionośne. To właśnie one są odpowiedzialne za nieprzyjemne pieczenie oraz zaczerwienienie cery. Rumień na skórze łatwo wyleczyć za pomocą specjalnych laserów. Ich użycie daje gwarancję powodzenia oraz bezpieczeństwo stosowania. Światło generowane przez te urządzenia działa tylko i wyłącznie na naczynka krwionośne, nie uszkadzając przy tym żadnych innych tkanek. Personel medyczny pracujący w gabinetach medycyny estetyczny dobierze odpowiednie urządzenie oraz zaleci ilość zabiegów jakie należy odbyć aby trwale wyleczyć rumień na policzkach.

Przeczytaj więcej informacji na temat rumienia na stronie Doktor Kozickiej: http://drkozicka.pl/arts/jak-skutecznie-pozbyc-sie-rumienia-na-twarzy/

Rumień twarzy to choroba!

trądzikSamodzielne leczenie tej trudnej i uciążliwej choroby, czyli rumienia twarzy, to bardzo zły pomysł! Charakterystyczny, cykliczny przebieg może wprowadzać w błąd osoby, które decydują się na podjecie prób leczenia rumieni. Konsekwencją takiego postępowania najczęściej jest nawrót oraz pogłębienie stanów chorobowych. Rumień u dorosłych dość łatwo poddaje się leczeniu pod warunkiem, że nadzoruje oraz prowadzi je wykwalifikowany kosmetolog.

Czym leczyć rumień na skórze?

Najbardziej skuteczne w leczeniu rumienia okazały się jak do tej pory lasery. Ich precyzyjne, ukierunkowane tylko i wyłącznie na usuwanie objawów choroby działanie, to największa zaleta tych urządzeń. Gwarantują one całkowite i trwałe wyleczenie oraz bezpieczeństwo dla pacjentów. W większości przypadków, wystarczy kilka zabiegów aby objawy ustąpiły. Na skutek działania światła lasera, uszkodzone naczynka obkurczają oraz zamykają się, skóra wraca do dobrej kondycji i nie pozostają już żadne widoczne ślady. Takie urządzenia jak:

 • Varilite 532 oraz 940 nm
 • Harmony XL pro Dye-VL
 • Quadrostar Pro Yellow

To znane oraz sprawdzone w działaniu lasery. Ich wysoką skuteczność potwierdzają pacjenci a precyzja działania, komfort pracy oraz gwarancja całkowitego bezpieczeństwa to cechy, które najbardziej przypadły do gustu kosmetologom. Rumień to choroba, którą można łatwo wyleczyć! Nie czekaj, już dziś umów się na wizytę!

3 thoughts on “Rumień na twarzy – kilka skutecznych sposobów na pozbycie się go

 1. patrycja88

  Sama kiedyś nabawiłam się rumienia przez zbyt częste branie antybiotyków. Mało osób to wie, ale jest jeden z możliwych efektów ubocznych.

  Reply
 2. simona

  Potwierdzam, że skuteczne sposoby na rumień na twarzy są dostępne tylko za drzwiami gabinetu. Wiele kremów tak naprawdę hamuje rozwój choroby, ale nigdy do końca nie wyleczą.

  Reply
 3. majorka

  Co za nowoczesne zabiegi na rumień, jeju. Nie spodziewałabym się, że taką przypadłość leczy się za pomocą laserów i innych takich 😛

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 4 =