Ultraformer III HIFU – na co pozwala nam ten zabieg?

Wiele osób boryka się z różnego rodzaju problemami występującymi na skórze. Mogą one dotyczyć różnych partii naszego ciała. Dotyczą zarówno kobiet jak i mężczyzn niezależnie od ich wieku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego urządzenia jakim jest Ultraformer III HIFU możemy skorzystać z zabiegów, które pozwolą nam na walkę z tego rodzaju problemami. Jest to skuteczna, bezpieczna, bezinwazyjna metoda, którą można przeprowadzać na różnych częściach ciała. Do zabiegu nie trzeba się wcześniej specjalnie przygotowywać. Zabiegom za pomocą tego urządzenie można poddawać się niezależnie od pory roku. Po przeprowadzonym zabiegu można niemal natychmiast wrócić do dawnych zajęć.

Bezinwazyjny lifting twarzy - czy jest to możliwe?

Lifting twarzy bez skalpela jest możliwy dzięki urządzeniu jakim jest Ultraformer III HIFU. Dzięki tej metodzie z bezinwazyjny sposób pozbędziemy się niedoskonałości powstałych na skórze twarzy bez konieczności zabiegów chirurgicznych i wizyt u chirurgów plastycznych. Jest to nowoczesna technologia, która jest idealną alternatywą dla operacji plastycznych. Wielu ludzi borykających się z problemami skórnymi możną je rozwiązać dzięki tej metodzie, a sam zabieg może poradzić sobie z takimi schorzeniami, jak:

 • wiotka skóra różnych partii ciała,
 • tak zwany podwójny podbródek,
 • zmarszczki na twarzy,
 • bruzdy na twarzy,
 • nadmiar skóry po szybkiej utracie masy ciała.

HIFU jest metodą, która ma za zadanie ujędrnienie skóry twarzy, poprawienie jej kolorytu, poprawienie jej elastyczności, gęstości.  Do innych korzyści tej metody można również zaliczyć:

 • usunięcie lub zredukowanie zmarszczek w okolicach oczu, na czole i szyi,
 • uniesienie brwi,
 • poprawienie linii żuchwy,
 • redukcję drugiego podbródka,
 • konturowanie twarzy.

Jest to nowoczesna technologia, która jest idealną alternatywą dala operacji plastycznych. Lifting twarzy bez skalpela jest możliwy dzięki urządzeniu jakim jest Ultraformer III HIFU. Dzięki tej metodzie z bezinwazyjny sposób pozbędziemy się niedoskonałości powstałych na skórze twarzy i całym ciele.

Kobieta w trakcie konsultacji na zabieg HIFU
Pacjentka i kosmetolog w trakcie konsultacji w sprawie zabiegu HIFU

Lifting ciała - na co pozwala zabieg HIFU?

HIFU umożliwia także lifting ciała, a dokładnie tych jego części, które sprawiają nam dyskomfort w codziennym życiu. Należą do nich między innymi:

 • klatka piersiowa,
 • ramiona,
 • pachy,
 • brzuch,
 • tak zwane boczki,
 • plecy,
 • uda,
 • łydki,
 • kostki.

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała to dla wielu wielu kobiet szansa na piękną, gęstą, jędrną, elastyczną skórę twarzy bez defektów. Jest to zabieg, który poprawia wygląd i samopoczucie. Dzięki takiemu zabiegowi kobieta może znowu poczuć się piękną, atrakcyjną bez niepotrzebnych niedoskonałości i korzystania z operacji plastycznych.

Zabieg HIFU - podsumowanie:

Do zabiegu urządzeniem Ultraformer III HIFU nie trzeba się przygotowywać. Po przeprowadzonym zabiegu nie jest wymagana żadna specjalna pielęgnacja, ani stosowanie specjalnych kosmetyków. Po zabiegach tym urządzeniem końcowe, widoczne rezultaty widoczne są już po około dwóch miesiącach. Jest to metoda, która pozwala na lifting całego ciała bez konieczności operacji plastycznych. Ujędrnia skórę, sprawia, że staje się ona gęsta, elastyczna, napięta, bez zbędnych defektów. Jest to bezpieczna, skuteczna i bezinwazyjna metoda dająca ogromne rezultaty, zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Zabieg za pomocą urządzenia HiFU sprawia, że kobieta staje się pewna siebie, czuje się dobrze w swojej skórze, podnosi to jej samoocenę. Widoczne rezultaty widoczne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Należy jednak pamiętać, że dla pełnego rezultatu i końcowego efektu potrzebnych jest kilka zabiegów.

5 thoughts on “Ultraformer III HIFU – na co pozwala nam ten zabieg?

 1. Toffi_85

  OOooo!! Super w sumie opcja zeby się poprawić na wakacje przez ten hifu 🙂 Akurat by się brzuszek przydało poprawić bo jak wyjść z takim ochlapusem po ciąży 🙂 Probował ktos kiedyś?

  Reply
 2. izabella r.

  @Toffi ja miałam rok temu właśnie taki zabieg liftingu ciała tylko ze na inna cześć i w sumie wyszło bardzo dobrze. faktycznie nic nie boli, ciuchy nie uwieraly, nic a nic w sumie nie odczuwałam. lekko tyko skóra na kilka godzin byla zaczerwieniona. moze pojde w tym roku też bo powinno się raz na jakis czas podejść znowu.

  Reply
 3. izabella r.

  no coś koło 100 minut, ale to na dużym obszarze ciała wiec tak dlatego tak długo. ogólnie czekając aż inne pacjentki wyjdą to chwila i się zmieniały.

  Reply
 4. Gosieńka_31

  Ja kiedyś też robiłam ten zabieg i sama od siebie mogę go pochwalić tylko faktycznie trzeba chwile poczekać na końcowe efekty. Po zabiegu warto też nakładać kremy nawilżające na przykład z ruszczykiem, żeby ten efekt się utrzymał 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 7 = 1